Author: j***h
Rating: 5/5 ★★★★★
Date:
Review: absolutely love this it’s so nice amazing service so satisfied
Color: Gold
Price: 191kr
| Material | High Temperature Fiber |
| Features | Heat-Resistant |
| Hair Type | Straight Hair |
| Color | Red |
| Type | No Bangs Wig |
| Cap Type | Rose Mesh Net |
| Crowd | Women |
| Hairstyle | Long Wigs |
| Theme | Daily |
| Curl | Straight Hair |
| Dye/Bleach/Perm | No |
| Heat Tolerence | 100 |
| Net Weight | 230 g |
| Length | 72 cm |
| Crown | 58 cm |
| SKU | sb25082200004100075 |
Author: j***h
Date:
Review: absolutely love this it’s so nice amazing service so satisfied
Color: Gold
Author: k***y
Date:
Review: i love it wear it all the time
Color: Gold
Author: l***2
Date:
Review: Looks pretty and chikkk!!!
Color: Gold
Author: l***d
Date:
Review: the quality is beyond what i expected its perfect literally amazing im in love, this wig made me finally feel comfortable to go out with wigs 🤩🤩
Color: Gold
Your payment at SHEIN is secured with global payment security certifications.
SHEIN does not share personal information about you with nonaffiliated third parties. All your information and privacy will not be compromised.